Colostrum a sportovci

Proč je colostrum oblíbené mezi sportovci?

Protože colostrum je skvělým zdrojem bílkovin, růstových faktorů a protilátek, které mají přímé účinky proti bakteriím, virům a plísním. Colostrum zajišťuje rychlejší regeneraci a tím umožňuje zařadit do tréninkového plánu častější a intenzivnější tréninky.


Imunitní systém

Imunitní systém

K čemu nám slouží imunitní systém, jakými orgány je tvořen a jak funguje?


Intolerance laktózy u dětí

Intolerance laktózy u dětí

Jak se projevuje intolerance laktózy u dětí a jak se s ní vypořádat? Jaký je rozdíl mezi intolerancí laktózy a alergií na bílkovinu kravského mléka?


Sladkým dárkem v balíčku jsou Štramberské uši

Sladkým dárkem v balíčku jsou Štramberské uši

Dostali jste od nás balíček, otevřeli ho a objevili něco, co vypadá jako sušenka nebo perník? I když nám z Moravy je jasné, že jsou to  Štramberské uši, někteří z vás je asi neznají. 


české colostrum/kolostrum

Co je Colostrum?

Co je colostrum? Colostrum (kolostrum), nebo-li mlezivo, je první "mléko", ze kterého získá mládě savce obrovské množství prospěšných látek.


Jak podpořit imunitu u dětí

Posílení imunity u dětí

Posílení imunity u dětí je mezi rodiči obrovské téma. Vždyť každý milující rodič si ze všeho nejvíc na světě přeje, aby jeho dítě bylo zdravé a šťastné. Protože kde je zdraví, tam může být i štěstí.


Oslabená imunita po antibiotikách.

Oslabená imunita po antibiotikách

Oslabená imunita po antibiotikách - téma, které trápí spoustu lidí. Často jde o začarovaný kruh. Nemoc -> antibiotika -> oslabená imunita -> nemoc -> antibiotika -> oslabená imunita ... Jak se z něho dostat?