Zinkový deodorant s levandulí Medarek

Zinkový deodorant s levandulí Medarek
Zinkový deodorant s levandulí Medarek
Cena
od 85 Kč

Výrobce
Medarek

Kód produktu
P083

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

✅ Jemný bezsodný zinkový deodorant
✅ Obsahuje 100% přírodních surovin, z toho je 85% v bio kvalitě
✅ Krásná levandulová vůně Více

Zinkový deodorant s levandulí Medarek 

100% přírodní bezsodný zinkový deodorant s levandulí.

Základ tvoří bio jojobový olej, který má úžasné regenerační účinky a je taky v Zinkové masti.

 Tuhost zajišťuje bio mangové máslo, které zvyšuje pružnost kůže a je pro svou jemnost a dobrou snášenlivost vhodné pro nejmenší děti i osoby s citlivou kůží.  Deodorační funkci plní bio pudr z oddenků rostliny zvané Maranta třtinová (Maranta Arundinacea).  Oxid zinečnatý zklidňuje podráždění kůže a jemně vysušuje. Ricinoleát zinečnatý je zinečnatá sůl získávána z ricinového oleje. Napomáhá absorbovat nepříjemný zápach tím, že brání rozkladu bakterií a stejně jako oxid zinečnatý má zklidňující účinky. Jedná se o naprosto bezpečnou látku, která nebrání přirozenému pocení. Nemá negativní vliv na přirozenou kožní flóru. Levandulový olej v bio kvalitě dává deodorantu příjemnou vůni.

Obsahuje 100% přírodních surovin /nebo jejich derivátů, z toho je 85% v bio kvalitě. Neobsahuje sodu. Bez vody, parabenů, umělých aromat.

Užívání: Naneste prstem na umyté a suché (ideálně oholené) podpaží a pořádně vetřete do kůže na místo, kde rostou chloupky a také okolo v širším kruhu. Opakujte dle potřeby. Nanášejte vždy čistým prstem. Pokud deodorant pořádně vetřete do kůže, nezanechává bílé stopy na oblečení. Prosím, mějte na paměti, že cílem správného deodorantu nemá být zcela zamezit pocení. Pocení je nutné pro správné fungování našeho organismu. Udržujte závit kelímku v čistotě.


Složení: Simmondsia Chinensis Seed Oil* (bio jojobový olej), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Maranta Arundinacea Root Powder* (bio kořen z Maranty třtinové), Zinc Oxide (oxid zinečnatý), Lavandula Hybrida Oil* (bio levandulový esenciální olej), Zinc Ricinoleate (Ricinoleát zinečnatý)

* organic/bio suroviny

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Trvanlivost deodorantu je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C. Opravdu jej nenoste v teplém počasí v batohu nebo v kabelce, roztopí se. Neobsahuje žádné ztužovače.

Parametry

Objem 30 ml, 15 ml